Biuro Projektowe
Joanna Styka-Lebioda

O firmie

Kim jesteśmy

                        Firma prowadzi działalność od 1996 roku i jest wiarygodnym partnerem w procesie budowlanym. W swoim dorobku mamy szereg zrealizowanych inwestycji. W ramach działalności Biura Projektowego jesteśmy w stanie poprowadzić całość projektu inwestycji, w zakresie koordynacji wszystkich branż wymaganych przez inwestora.

            Współpracujemy z branżystami wszystkich specjalności, o długoletnim stażu projektowym. Naszymi priorytetami są: terminowość wykonania powierzonych zadań,  wysoka jakość dokumentacji i dobra współpraca z inwestorem , prowadzona również na etapie realizacji inwestycji.

            Na życzenie inwestora opracowujemy dokumentację w różnych stadiach zaawansowania (koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy) i uzyskujemy pozwolenie na budowę, poprzedzone cyklem stosownych uzgodnień.

            Nasza dokumentacja przygotowywana jest w oparciu o programy komputerowe MEGA CAD 5.0 i ARCHICAD 16 ,w związku z tym dodatkowo może być przekazywana na nośnikach magnetycznych. Integralną częścią procesu projektowania jest opracowanie fotoprezentacji projektowanych obiektów, co pozwala przyjrzeć się wizualnej stronie inwestycji i może stanowić doskonały materiał reklamowy.

Biuro jest laureatem konkursów krajowych i międzynarodowych


Nasz zespół

Joanna Styka-Lebioda

Studia ukończyłam w 1988 roku na Wydziale Budownictwa Lądowego i Architektury Politechniki Poznańskiej . Praca dyplomowa na temat  „Projekt urbanistyczno- architektoniczny zespołu mieszkalno-usługowego w Gorzowie Wlkp., wykonana pod kierunkiem mgr inż. arch. Lidii Wejchert  została nagrodzona w konkursie „MOJA WIELKOPOLSKA” w marcu 1989 r.

W 1994 roku uzyskałam uprawnienia projektanta  i od października 1996 roku prowadzę własną pracownię BIURO PROJEKTOWE JOANNA STYKA-LEBIODA w Gorzowie Wlkp.

W roku 1995 ukończyłam dwu semestralne Studia Podyplomowe w zakresie Urbanistyki, Planowania Przestrzennego i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. W styczniu 1999 ukończyłam dwu semestralne Studia Podyplomowe w zakresie Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W maju 1999r. uzyskałam uprawnienia do projektowania w obiektach zabytkowych , wydane przez Lubuskiego Konserwatora Zabytków. 

W październiku 1999 otrzymałam z zespołem projektowym II nagrodę w ogólnopolskim konkursie SARP „Koncepcja Architektoniczno - Urbanistyczna CENTRUM – PRZEWTORY w Dębnie, a w sierpniu 2001 roku wygrałam konkurs organizowany przez Zielonogórski Oddział SARP na opracowanie urbanistyczno-architektonicznej koncepcji terenu przyległego do Filharmonii Zielonogórskiej.

Daria Tutko

 

 

 

 

 

 

Dołącz do nas!

Newsletter